WOUDINK® - HOUPEME SE KE ZDRAVÍ

Woudink® je především hravá a nenásilná forma posilování v intuitivním houpavém pohybu, který si zamilujete. Díky balančním vlastnostem Woudie využíváte k pohybu střed těla, tedy optimálně zapojujete všechny svaly hlubokého stabilizačního systému (HSS), což vede k zlepšení vašich balančních a koordinačních dovedností a zlepšení vaší postury. Woudink® také učí správnému dechovému stereotypu, což je přímo spojeno se správnou funkcí hlubokého stabilizačního systému. Pro náročnější je možné využít neomezené množství závaží a dalších fitness pomůcek, které posunou váš trénink o další level výše.

Woudie je z 100% bukového dřeva, v České republice ručně vyrobené a ohýbané prkno, které svým vzhledem spíše připomíná součást vybavení interiéru. Woudie je svým designem, prémiovým materiálem a provedením ojedinělý na českém trhu. Jeho využitelnost je však daleko vyšší než jen jako součást nábytkového setu.

O Woudie můžeme říci, že je to balanční fitness pomůcka, hračka pro děti i dospělé, lavečka či stepper, dekorační nábytek, nebo prostě jenom hezký kus kvalitního dřeva, který svým designem zaujme na první pohled. Zbývá už jen na Vás, jaké využití pro něj najdete, můžete se ale spolehnout, že spokojeni budete v každém případě!

Woudie doporučujeme užívat od útlého dětství do doby, kdy sami již nebudete schopni díky artróze a dalším onemocněním spojeným se stářím udržet rovnováhu ve stoji a může vám tedy pouze sloužit jako dekorace do vaší domácnosti. Jelikož ale program Woudink pomáhá předcházet a oddalovat všechny negativní vlivy spojené se stárnutím, věříme, že jej každý bude využívat co nejdéle to jen půjde. Samotné cvičení na Woudie není nic těžkého, právě naopak se jedná o intuitivní houpavý pohyb, který baví a díky němuž je i optimálně zapojeno velké množství svalových skupin. Doufáme, že si budete Woudie užívat stejně tak, jako my!  (www.woudink.com)

 

nutná REZERVACE místa předem

tel. 604 208 821

 

 

Kontakt

Centrum pohybu Olomouc
Centrum pohybu Olomouc
Sokolská 7
779 00 Olomouc
sídlo:
Centrum pohybu z.s.
Smrčkova 451/10
ICO 22851224
REZERVACE lekcí
604 208 821

PRONÁJMY, AKCE
604 208 821

Mgr. Lenka Fasnerová
774 004 641

centrumpohybuol@gmail.com