Kranking aneb fitness pro každého !!!!!

 

  • Kranking® je skvělý spalovač kalorií. Každý jedinec je schopen si kontrolovat intenzitu cvičení.
  • Kranking® nezatěžuje kotníky, kolena, kyčle a dolní část zad. Proto je vhodný i pro těhotné ženy, které mohou bezpečně cvičit během jejich těhotenství.
Nový tréninkový program Johnnyho G., vynálezce spinning® programu. Je první kardiovaskulární program pro horní polovinu těla. Zlepšuje aerobníkapacitu a sílu horní poloviny těla, trupu a břišních svalů, zároveň spaluje vysoké množství kalorií. A jako efektivní kruhový trénink ho může využívat populace všech typů.
 
 

Kranking® je energeticky účinné kardiovaskulární skupinové cvičení pro horní polovinu těla. Dalo by se říci, že se jedná o spinning® pro horní polovinu těla. Tento originální program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti. Ač je to skupinové cvičení, je plně individuální a každý si může regulovat intenzitu tréninku podle vlastních pocitů nebo srdeční frekvence.

Desítky miliónů lidí na celém světě mají nějaké zdravotní omezení.
Fitness centra pro ně mohou být skličující prostředí. Možností pro tyto sportovce je málo a skupinových cvičení ještě méně.
 

Kranking® program otvírá nové možnosti pro tyto lidi, kteří chtějí sportovat. Krankcycle® vytvořil nové tréninkové možnosti s novým fitness programem, který je efektivní, zábavný a dostupný.

Krankcycle® je plně přístupný z invalidního vozíku, umožňující lidem s omezenými pohybovými možnostmi se zúčastnit stejného programu, používání stejného vybavení a sdílet atmosféru skupinového cvičení se všemi účastníky.

Vše o Krankcycle naleznete na ofiviálních stránkách www.krankcycle.cz

 

Krankcycle využíváme v lekcích K+K2 funkční trénink, Krank + Total Body Fit a dále je k dispozici ve funkční zóně

 

nabízíme možnost domluvy zcela individuálního tréninku mimo rozpis lekcí jak pro jednotlivce, tak skupiny

 

nutná REZERVACE místa předem

tel. 604 208 821

 

Kontakt

Centrum pohybu Olomouc
Centrum pohybu Olomouc
Sokolská 7
779 00 Olomouc
sídlo:
Centrum pohybu z.s.
Smrčkova 451/10
ICO 22851224
REZERVACE lekcí
604 208 821

PRONÁJMY, AKCE
604 208 821

Mgr. Lenka Fasnerová
774 004 641

centrumpohybuol@gmail.com